Nebankovní půjčky vhodné na bydlení

(Komerční sdělení) Plánujete zvelebení vašeho domu nebo bytu, ale nemáte na to potřebné finance? V takovém případě je vhodné sáhnout po úvěrovém produktu. Dnes to nemusí být jenom banky, na které se obrátíte. Existují také nebankovní společnosti, u kterých můžete mít jistotu toho, že vám jejich půjčka nabídne celkem zajímavé finanční prostředky. V mnoha případech mohou být nebankovní půjčky i lepší volbou, a to pro několik pozitiv, které jsou s nimi spojené. Sem se řadí třeba:

  • Široký výběr nabízených částek
  • Snadnější vyřízení v porovnání s bankou
  • Možnost podat si žádost online

Nebankovních poskytovatelů je dnes více než dost, a tak si představíme možnosti, které vás zcela určitě nezklamou, a to jak s ohledem na své parametry, tak i s ohledem na to, jaká společnost je poskytuje.

Půjčka Cetelem nabídne až 200 000 Kč

První možnost, na kterou se zaměříme, je půjčka od společnosti Cetelem. Ta není na našem trhu žádným nováčkem. V minulosti se jednalo o společnost, která se zaměřovala především na splátkový prodej. Aktuálně se jedná o celkem spolehlivého nebankovního poskytovatele. Možnost, kterou doporučíme, je určitě neúčelová Cetelem půjčka. Právě v rámci ní je možné získat sumu v rozmezí 20 000 – 200 000 Kč, a to na dobu 6 – 84 měsíců. I když se jedná o nebankovního poskytovatele, rozhodně zaujme výše úrokové sazby. Ta totiž začíná na hodnotě jenom 6,9 procenta.

Podíváme-li se na další výhody, určitě potěší třeba to, že se nemusíte bát jakýchkoliv poplatků. A to ani za žádost, ani za vyřízení, nebo poskytnutí peněz. Potěší také možnost předčasného splacení, nebo získání peněz bez ručitele.

U Cofidis na vás čeká i 500 000 Kč

Pokud potřebujete ještě více peněz, než u výše uvedeného poskytovatele, doporučujeme se zaměřit na další známou nebankovní společnost. Je to Cofidis půjčka, která je také tou, která se v minulosti zaměřovala na splátkový prodej, a nyní nabídne i možnost neúčelové půjčky. Nejnižší sumou je částka 20 000 Kč, zatímco tou nejvyšší suma ve výši 500 000 Kč. Díky tomu lze financovat i celkem nákladnější projekty, které mohou být spojeny třeba:

  • S rekonstrukcí nemovitosti
  • S koupí nemovitosti
  • S nákupem kompletního vybavení nemovitosti

Pokud se podíváme na několik dalších pozitiv, je třeba říci, že i zde na vás může čekat splatnost v délce až 84 měsíců, stejně jako platí, že si můžete požádat jednoduše online, a peníze získat bez ručitele, třeba jenom s potvrzením o vašem příjmu. Samozřejmostí je také celkově dobrá rychlost vyřízení, díky čemuž máte jistotu, že na peníze nemusíte čekat déle, než bude nutné.

Hledáte i další možnosti?

Výše zmínění poskytovatelé jsou v rámci nebankovního segmentu nejznámější možností. Určitě ale nejsou možností jedinou. Když se podíváme na další půjčky, je možné zajít i do obchodního domu Tesco. I zde je možné požádat si o peníze. K dispozici může být úvěrový produkt, který je velmi podobný společnosti Cetelem. Lze získat až 200 000 Kč, a to na dobu až 84 kalendářních měsíců. Výhodou dané možnosti je i to, že si můžete požádat nejenom osobně, ve větších nákupních centrech. Nechybí ani možnost požádat si online, stejně jako klasickou cestou, kterou je telefonická žádost.

O něco více vám potom Hyperfinance půjčka. Kolik lze získat od tohoto poskytovatele? Může se jednat o sumu ve výši až 250 000 korun českých. Co určitě mnohé potěší, to je i delší splatnost, jelikož v tomto případě lze závazek splácet až po dobu 96 kalendářních měsíců. I tato cesta tedy může být pro mnohé žadatele celkem zajímavou volbou a také možností, jak se dostat k požadovaným finančním prostředkům, které budou využity právě v souvislosti s nemovitostí. Navíc máte možnost i výběru z různých úvěrových produktů, a to třeba s ohledem na celkovou výhodnost.

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.